Bieg MOKRE Majtki + SUCHE Majtki

I Tyski Bieg Morsów

Morsy oraz wszyscy, którzy nie chcą moczyć majtek.
Zapraszamy na Bieg MOKRE Majtki + SUCHE Majtki – I Tyski Bieg Morsów

Zapraszamy wszystkie aktywne osoby na tyski bieg dedykowany zarówno morsom jak i biegaczom amatorom. Właściwie nie wprowadzamy żadnych ograniczeń, dlatego w imprezie mogą wziąć
również osoby biegające z pieskiem, uczestnicy nordic walking, a także osoby biegające z wózkami dziecięcymi.

Impreza odbędzie się 18 listopada na terenie Paprocan w Tychach. Do przebiegnięcia będzie bardzo przyjemna pętelka wokół urokliwego jeziora o długości ok. 6,5 km. Natomiast morsy dodatkowo na trasie
biegowej będą wchodzić do wody w kilku różnych miejscach.

Nie zabraknie atrakcji. Uhonorujemy również najciekawszy strój, a także będzie szansa wygrania nagród w drodze losowania ufundowanych przez sponsorów. Na linii mety każdy uczestnik otrzyma pamiątkowy medal oraz uraczymy pysznym regeneracyjnym posiłkiem.

Zapraszamy również osoby, które nigdy wcześniej nie startowały w żadnych zawodach, ponieważ nie wprowadzamy żadnych ograniczeń, a limit czasowy wynosi 90 minut. W tym czasie śmiało można pokonać trasę marszem.

Zapewnimy wspaniałą, rodzinną i wesołą atmosferę. Naprawdę warto wziąć udział w naszej imprezie, bo wiadomo ruch to samo zdrowie, dlatego zapraszamy do zapisów i do zobaczenia na starcie!

Zapisy na bieg:

http://www.perfektplan.pl/bieg-tychy-paprocany/