VII Bieg i Marsz Nordic Walking o puchar Komendanta Powiatowego Policji w Bytowie

Zapraszamy wszystkich chętnych, preferujących aktywny wypoczynek do udziału w VII Biegu i Marszu Nordic Walking o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Bytowie, który odbędzie się w dniu 2 lipca 2022 r. (sobota), start godzina 11.00 w miejscowości Płotówko – Oddział Muzeum Zachodniokaszubskiego – Zagroda Styp-Rekowskich (Płotówko) – Góra Siemierzycka (256 n.p.m.)

Biuro zawodów czynne w dniu imprezy w godz. 9:00 – 10:45 Płotowo – Płotówko – Góra Siemierzycka (gm. Bytów). Zgłoszenia są przyjmowane do 01 lipca 2022 r. na stronie domtel-sport.pl oraz pod numerem telefonu: 727-431-333.

Impreza ma charakter integracyjno – rekreacyjny, a jej organizatorem jest Gminny Klub Sportowy „Myśliwiec” oraz Parafia pw. Świętego Filipa Neri w Bytowie, która obchodzi 400-lecie kanonizacji swojego patrona.

Szczegóły dotyczące udziału w imprezie zawarte zostały w regulaminie na stronie bytowskiej komendy (https://bytow.policja.gov.pl/pm2/informacje/wiadomosci/111214,Zapraszamy-na-VII-Bieg-o-Puchar-Komendanta-Powiatowego-Policji-w-Bytowie.html)

Zapisy: https://zapisy.domtel-sport.pl/vii-bieg-i-marsz-nordic-walking-o-puchar-komendanta-powiatowego-policji-w-bytowie-v7594